Vodafone Seviyorum – Turkcell – Turk Telekom 10 GB Bedava internet

Bedava İnternet Kampanyaları

İnternet kullanımı hemen herkes için büyük bir önem arz ediyor. Bu internet kullanımının çok fazla yaygınlaşması telefon hattı şirketlerinin müşterilerine çeşitli internet kampanyaları düzenlemesine olanak tanıdır. Bedava internet kampanyaları kapsamında vodafone, turkcell ve avea kullanıcıları son derece yüksek standartlarda internet kullanabilme imkânı edindi.

İnternet kullanımı konusunda kullanıcılarını destekleyen firmalar standartların çok üzerinde hizmet vererek onların her zaman internete bağlanabilmesine olanak tanımaya başladı denilebilir. Bedava internet kampanyaları kapsamında hemen her firma farklı avantajları ile kullanıcısını destekliyor ve her yıl olduğu gibi 2020 yılında da kullanıcısına yüksek oranda bedava internet kullanabilme imkânı sunuyor. Genç, yaşlı, çalışan, ev hanımı herkes bu kampanyalardan fazlası ile yararlanabilme imkânı buluyor.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell her zaman olduğu gibi günümüzde de kullanıcılarını çeşitli internet kampanyaları ile desteklemeye devam ediyor. Güncel kampanyalardan kişiler belirli şartlar dahilinde kolayca yararlanabilir ve uzun süre internete para vermeden rahatlıkla sosyal medya gibi mecralarda gezinme imkanı bulabilir. Turkcelle kampanyaları şu şekildedir:

 • Turkcell Yeni Hat Taşıma Hediyesi

Turkcell hat kullanımını daha yaygın hale getirme amacı ile yeni hat alan ya da hattını taşıyan abonelerine 5 GB gibi bir internet tarifesi uyguluyor. Bu kampanyalardan yararlanmak isteyen kişilerin Turkcell bayilerine gitmesi ve hattını yenilemesi dışında bir şey yapmasına gerek duyulmuyor.

 • Turkcell Şansa Reklam Tıkla Kampanyası

Turkcell şansa reklam tıkla kampanyası ile birçok farklı internet sitesi ve instagram gibi sosyal medya mecraları üzerinden yayınlanan reklamları tıklamak sizlere internet kazandırıyor. Bu internet kampanyaları ile 1 ya da 2 GB internet kazanabiliyorsunuz.

 • Turkcell Dijital 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 2 GB internet kazanımı için dijital operatör uygulaması hesabına girilmesi gerekiyor. Kredi kartı ya da banka kartınız ile bir paket satın aldığınızda faturasız hat sahipleri 2 GB internet kazanma şansı elde ediyor.

 • Turkcell Bizce Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell kadınlara yönelik olarak hazırlanan bu kampanya ile bedava internet veriyor. Kadınların aradığı birçok konunun bulunduğu Bizce uygulaması ile kupon biriktirmelisiniz. Biriktirdiğiniz kuponlar ile belli miktarlarda bedava internet kazanabilirsiniz.

 • Bip Yıldızları Bip Kullan Yazan Kampanyası

Kampanya sayesinde 1 ya da 2 GB internet kullanmak mümkündür. BİP yıldızı olmak için haftalık olarak çok fazla mesaj atma hedefine ulaşan kişiler bedava internet kazanma şansına kavuşabilirler.

 • Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

2020 yılının ilk kampanyalarından biri olup ilk ay fayda kampanyası ile 30 GB internet kazanmak mümkün olmuştur. Bu kampanya 12 ay boyunca hatta kalma sözü ile hattınıza tanımlanıyor.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone’da çok fazla internet bedavası dağıtan firmalardan biridir. Birçok farklı kampanyası ile son derece geniş kitlelere hitap eden Vodafone’da birçok farklı kampanya bulunuyor. Bu kampanyalardan yararlanarak rahatlıkla bedava internet kazanma şansı elde edebilirsiniz.

 • Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et

Bu kampanya ile arkadaşını davet eden kişiler aylık olarak 3 GB bedava internet kazabilirler. Toplamda bir ayda 9 GB internet kazanma şansı vardır. Daveti arkadaşı kabul eden kişiler ve siz bedava internet kazanabilirsiniz.

 • Vodafone Yanımda Bana Ne Var Bedava İnternet

Vodafone yanımda bana ne var uygulaması ile 5 GB kadar internet kazanma olanağı sunuluyor. Bu uygulamada çarkı her çevirdiğinizde çarktan kazandığınız hediye sizin oluyor. İnternet dışında sürpriz hediyeler de bulunuyor.

 • Vodafone E- Fatura Bedava İnternet

Vodafone kâğıt kullanımını azaltmak için kullanıcılarına e fatura göndermeyi daha uygun gören bir firmadır. Bu nedenle de e faturaya geçen kullanıcılarına bedava internet vererek onları desteklemeye devam ediyor. E faturaya geçenler 1 GB internet kazanıyor.

 • Vodafone Freezona Bedava İnternet

Vodafone bedava internet kampanyalarından birisi de Freezone uygulamasıdır. Hattına en az 30 TL yükleyen kullanıcılar ve 26 yaş küçük olanlar bu uygulama sayesinde 2 GB internet kazanma şansı elde ediyor.

 • Vodafone Bedava 8 GB Bedava İnternet

Bedava internet kampanyalarından yararlanarak internet kazanmak isteyenler için bir diğer avantaj ise 8 GB bedava internet kampanyasıdır. Bu kampanya ile deneme paketini denemek istediğinizi belirtme için 3636’ya kısa mesaj atıyorsunuz ve bir aylık 8 GB internet hattınıza tanımlanıyor.

Avea Bedava İnternet Kampanyaları

İnternet bedavaları hakkında yararlanılabilecek bir diğer hat ise aveadır. Avea da kullanıcılarına çeşitli kampanyalar dâhilinde kampanyalar uygulayarak bedava internet kazandırıyor. Bu internet kampanyalarından da yararlanmak için kişilerin belli başlı şartları yerine getirmesi gerekiyor.

 • Avea Faturasız Hat Hediye İnternet

Avea faturalı ya da faturasız tüm kullanıcılarına bedava internet vererek günü daha keyifli geçirmelerine yardımcı oluyor. Bu kampanyalar dâhilinde kullanıcılar 30 GB’ye kadar internet kazanabilme şansı kazanabiliyor. Birçok kullanıcının yararlandığı bu kampanyalar sayesinde internet kullanımı konusunda kişiler herhangi bir sorun yaşamıyor.

 • 5 G x 2 Avea Faturasız İnternet Kampanyası

Avea kullanıcıları arasında 4.5 uyumlu bir hatta sahip olmayan kullanıcılar herhangi bir bayilikten uyumlu kart temin ettiklerinde bedava internet kazanma şansı elde ediyor. Kullanılan bu hediye internet kapsamında interneti sim kartı kullanmaya başladığınızdan 3 ay boyunca olan internetinizi iki katı kullanma imkânı elde edebileceksiniz.

 • TivibuGo Avea Faturasız Bedava İnternet

Faturasız hat abonelerine tanımlanan bu kampanya dâhilinde Tivibu Go Aile Paketi gibi paketlere üye olunması ile birlikte kişiler aylık olarak belli miktarlarda internet kazanma şansı elde ediyor. Bu kampanyalardan yararlanmak isteyenlerin 5555 numarasına kısa mesaj atması gereklidir.

 • Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kazanma

Bedava internet kampanyaları arasında yer alan bu kampanyası 10 GB internet kazanmak mümkün oluyor. Mobil hattınızın mesaj hanesine GIGA yazıp bu mesajı 5555 numarasına mesaj göndermeniz yeterli oluyor. Bu mesaj sayesinde haftanın yalnızca iki günü kullanılabilecek olan 10 GB internet kullanma şansı sunuluyor.

 • Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom sil süpür bedava internet kampanyası ile kişiler aylık 30 GB’ye kadar internet kazanabilme imkânı elde ediyor. Bu uygulama ile hem internet kazanabilir hem de bedava dakika kazanma şansı elde edebilirsiniz. Günümüzde birçok avea kullanıcısı bu kampanyada yararlanıyor.

 • Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Bu uygulama ile internet kazanmak isteyenlerin Mor paketlerden birine geçmesi gerekiyor. Hatta yüklenen 30 TL ve üstünde dakika yüklemeleri ile bu paketten yararlanabilirsiniz. Mesaj kısmına MOR HEDİYE yazmanız ve 4545 numarasına mesaj göndermeniz kampanyaya katılmak için yeterli oluyor. Onay geldikten sonra bedava internetinizi kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

 • Türk Telekom Bedava 1 GB İnternet

Kredi kartınız ile online işlemler yaparak hattınıza TL yüklemesi yapabilirsiniz. Bu şekilde işlem yapmak sizlere 1 GB internet kazandırıyor. 30 TL ve üzerinde yükleme yapan kullanıcıların hattına aylık olarak 1 GB bedava internet tanımlanıyor. Bu interneti ay boyunca dilediğiniz şekilde kullanma avantajı sunuluyor.

Comments closed.