Bedava Valorant Points Hilesi

Bedava valorant points

Merhaba arkadaşlar bugün, sizlere mükemmel bir şekilde Bedava Valorant Points Kodlarını vermek için hazırız. Ücretsiz Valorant Points kodları vereceğiz.
Valorant, Riot Games’in büyük umutlarla piyasaya sürmüş olduğu oyunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Bu oyunda kullanıcılar gerçek paraları ile Valorant Points adı verilen oyun parasıyla değiştirerek oyun içerisinde sahip oldukları karakterlerin gücüne etki etmeden kostüm ya da silah görünümü gibi eşyalar satın alabiliyor.

P2W tarzını benimseyen yayıncı firma asla ve asla kullanıcıların ödeme gerçekleştirerek rakiplerine karşı üstünlük elde etmesine yardımcı olmuyor.
Valorant Points oyun paralarını satın almak için yetkili satıcıları kullanabilirken aynı zamanda oyunun yapımcı firmaları tarafından dağıtılan kupon kodlarını kullanabilirsiniz. Bu kupon kodları genellikle oyunun tanıtımını yapan yayıncılara, oyuncular arasında yapılan çekilişlerde ve buna benzer ortamlarda dağıtılıyor.

Biz de yapılan kampanyalar aracılığıyla derleyerek biriktirdiğimiz kodları içeriğimiz aracılığıyla sizlerle paylaşıyoruz.

Valorant points hilesi

Valorant Points hilesi adı verilen oyun paralarını satın almak için yetkili satıcıları kullanabilirken aynı zamanda oyunun yapımcı firmaları tarafından dağıtılan kupon kodlarını kullanabilirsiniz. Bu kupon kodları genellikle oyunun tanıtımını yapan yayıncılara, oyuncular arasında yapılan çekilişlerde ve buna benzer ortamlarda dağıtılıyor.

Biz de yapılan kampanyalar aracılığıyla derleyerek biriktirdiğimiz kodları içeriğimiz aracılığıyla sizlerle paylaşıyoruz.Valorant severlerin bildiği üzere oyunda güzel kıyafet, harika ekipmanlara sahip olmak için oyuna para yatırmanız gerekmekte. Peki sitemiz sayesinde ücretsiz bir şekilde hesabınıza binlerce Valorant points hilesi yükleyebileceğinizi söylesek ?

Kulağa inanılmaz geliyor evet ama Valorant points hilesi ile bu mümkün. Valorant Hileleri için çalışanına az rastlanıyor diyebiliriz fakat sitemiz aranan kan olarak buna da çözüm bulmuştur. Valorant Hile sitemiz Valorant açıklarından faydalanarak özel yazılım olarak hazırladığı, oyun içinde çalışan Valorant Hilesi geliştirmiştir. Valorant Points Hilesi sağlayan sitemiz sizden hesabınızın şifresini istemeden %100 güvenli ve ücretsiz bir şekilde kullanıcı adı veya ID ile Points gönderimi yapar.

Valorant points hack

Valorant Points hach içerisinde gönderim yaparken sınırsız Points seçeneği bulunmamaktadır. Valorant points hack tek seferde maksimum 90 bin Points gönderimi yapmaktadır. Fakat hileyi her gün yapan bir kullanıcıyı düşünürsek Valorant sınırsız Points hilesi yapmış gibi olacaktır. 10 gün çeşitli aralıklarla sitemizi ziyaret edip hileyi yapan bir kişinin 900 bin Points’i olacaktır yani harca harca bitmez.

Comments closed.